Степан Барна презентує Тернопілля на першому бізнес-форумі "Австралія-Україна, OzUke 2015"

Опубліковано:
25 Листопада, 2015

Перший бізнес-форум “Австралія-Україна, OzUke 2015” триває у місті Мельбурн (Австралія). Тернопільщину представляє голова облдержадміністрації Степан Барна.

 

Ініціаторами розвитку австралійсько-українських відносин виступили представники Союзу Українських Організацій Австралії (СУОА). З ініціативи представників даної організації розгортає діяльність торгова палата “Австралія-Україна”. Товарообмін зосередять на міжнародній освіті, авіації, авіаційно-космічній сфері, видобувній промисловості, природних ресурсах (марганцю, газі та урані), товарах масового попиту та сфері гостинності, легкій промисловості, сільському господарстві, системах управління.

 

Активно підтримує таку позицію політичний діяч Австралії, генеральний секретар Світового конгресу українців Стефан Романів, який сприяв проведенню бізнес-форуму та участі у ньому представників Тернопільщини. Учасником форуму є також австралійський політик 28-ий Прем’єр-міністр Австралії Тоні Еббот.

 

Окрема панель заходу присвячена інвестиційній привабливості Тернопільської області. Степан Барна презентує учасникам пріоритетні напрямки для інвестування.

 

 

«Ми розпочали створення фундаменту для реалізації майбутніх економічних, політичних та соціальних проектів «Австралія-Україна». Наші орієнтири співпраці – перейти від планів до конкретних дій. Тернопільщина відкрита для бізнесу. З боку керівництва області забезпечуються сприятливі умови для позитивного інвестиційного клімату. То ж будемо працювати над використанням потужного потенціалу нашого краю для забезпечення добробуту», – зазначив керівник області.

 

 

Степан Барна також подякував австралійцям за підтримку України у боротьбі проти російського агресора.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Сергій Гаріян
20:10, 20 Травня, 2024

Лікар Сергій Гаріян: «З початку війни ми прооперували майже десять тисяч військових»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: