enerhetyk-ua Вуличне радіо

Старости Білобожницької громади купили дрон для ЗСУ

Опубліковано:
5 Квітня, 2024 о 19:13

Вісім старост Білобожницької громади Чортківського району купили дрон для ЗСУ.

Попри свою ефективність, дрони на фронті – річ розхідна, адже дуже часто знищуються і, до того ж, можуть бути перехоплені ворогом. У зв’язку з цим потреба в безпілотних літальних апаратах для наших воїнів зажди є вкрай нагальною і критично важливою.



FPV-дрон для 80-го батальйону територіальної оборони вартістю 15 200 гривень, спільно склавшись грошима, закупили старости старостинських округів Білобожницької громади: Буданівського, Звиняцького, Косівського, Полівецького, Базарського, Ридодубівського, Ромашівського та Палашівського.
Нехай дрон справно послужить нашим бійцям, допомагаючи нейтралізовувати окупантів!
Віримо в ЗСУ! Наближаємо перемогу разом!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Білобожницька громада, #старости
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тетяна Федорів
21:38, 5 Вересня, 2025

Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: