13 грудня у Тернопільському благодійному фонді «Карітас» відбулися Андріївські вечорниці. Організаторами свята стали підопічні та працівники проекту «Мобільна робота з молоддю».
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Захід відбувся згідно з українською традицією. Були веселі конкурси та смачні страви. Привітав присутніх о. Андрій Марчук, директор фонду, який говорив про важливість відродження українських традицій.
прес-служба архиєпархії