Спортсмен із Тернополя здобув «срібло» Кубка України з греко-римської боротьби
- Опубліковано: Катерина Мороз
- —
- 29 Травня, 2026 о 22:17
12.06.2026
05:29:42
Тернопільський спортсмен Василь Васильківський став срібним призером Кубка України з греко-римської боротьби.
Вихованець «КДЮСШ з греко-римської боротьби» та КУТОР «Школа вищої спортивної майстерності» здобув нагороду у ваговій категорії до 67 кілограмів.
Також гідно представили Тернопіль на змаганнях Назарій Бабінський та Анатолій Паснак, які увійшли до п’ятірки найкращих у своїх вагових категоріях.
Спортсменів підготували заслужені тренери України Андрій Телебан, Віталій Ліщинський та майстер спорту України Володимир Лучанко.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026