Ситуація, що склалася у Тернопільському технічному ліцеї, щонайменше, дивує

Опубліковано:
22 Лютого, 2015 о 19:05

До мера Тернополя вкотре звернулися ветерани спілки воїнів-афганців з проханням виділити посаду керівника музею «Кімната памяті» у вказаному навчальному закладі, відповідно це вимагає додаткового фінансування. Вирішенням цього питання зайнявся за дорученням мера, і це зрозуміло, заступник з гуманітарних питань  пан Смик. Останній викликав до себе директора ліцею та заступника начальника управління освіти і науки Тернопільської міської ради з фінансових питань п. Пельвецьку. Питання було одне – знайти можливість фінансувати з бюджету закладу посаду керівника музею.
Але ні директор, ні п. Пельвецька даного питання вирішити не можуть, оскільки кошторис закладу вже затверджено, власне, як і  штатний розклад. Питання додаткового фінансування, що в компетенції мера, а саме рішення міської ради було перекладено на людей, що можуть тільки регулювати фінансові операції в межах закладу. Про що керівники міста знають. Але їх це не обходить і вони скомандували дати відповідь на дане питання.


Директор запропонував заступнику з навчально-виховної роботи або на громадських засадах виконувати обовязки керівника музею, або написати заяву на перехід з 0,75 ставки заступника на 0,25, вивільнивши тим самим 0,5 за рахунок ставки заступника для посади керівника музею.


Саме положення про музей при навчальному закладі вимагає виконання великого обсягу роботи, на це має бути відведена окрема посада, про фінансування якої, як вже було сказано, має потурбуватися директор. Вчитель-предметник ліцею, що виконує на 0,75 ставки обовязки заступника з виховної та методичної роботи, виконувати ще роботу керівника музею просто не в змозі. Сьогодні, коли ставиться акцент на національно -патріотичному вихованні в навчальних закладах, робота такого музею була би доречною, адже він один у місті саме військово-патріотичного спрямування . Але хто має про це потурбуватися? І чи можна вирішувати дане питання за рахунок звільнення інших працівників, зменшуючи їм заробітню платню в такий важкий морально і фінансово час?


P.S. Одже,щоб зрозумів пересічний читач, мер міста самоліквідувався від вирішення проблеми. Тобто його позиція – вирішуйте самі, але щоб було зроблено. Чи то за рахунок скорочення посади, чи то в інший спосіб.


Та найцікавіше, що чоловіком заступника директора ліцею, ставку якої хочуть скоротити, до чого директора закладу спонукає все той же Надал і Смик, є редактор інтернет-порталу «Тернопільський тиждень». Який один з небагатьох місцевих сайтів давно послідовно і об’єктивно висвітлює земельно-майнові оборудки та махінації Тернопільської міської ради. Чи не дивний збіг обставин?

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #афганці, #кімната-музей, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільський технічний ліцей, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Анастасія Шмир
17:13, 15 Липня, 2024

“Хочу знайти свого чоловіка”, – дружини зниклого безвісти військового з Тернополя

Блоги

ТОП новини тернопільщини: