У спільноті міста тернополянин опублікував шокуючі фото, які зробив у супермаркеті.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Як повідомляє Тernopilinfo, сьогодні, 22 червня, один із відвідувачів “Сільпо”, що в ТРЦ “Подоляни”, побачив жахливу картину. На землі лежала мертва миша. І як після цього там можна щось купляти?.. Ось чому краще вибирати все в закритих упаковах, адже не знаєш, що там бігало чи повзало, і які бактерії розносило.