5 жовтня на універсальному майданчику по вулиці Пилипа Орлика відбулось відкрите тренування з футболу. Навчав юних футболістів та ділився своїм досвідом Сергій Атласюк, чемпіон, бронзовий призер Чемпіонату Європи серед студенських команд, бронзовий призер Чемпіонату України серед команд Другої ліги, багаторазовий чемпіон області, гравець ФК «Тернопіль».
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Тренер запропонував дітям віком 10-12 років взяти участь у цікавих та розвиваючих спортивних естафетах, що використовуються під час футбольних тренувань. Таким чином, у ненав’язливий та доступний спосіб діти удосконалювали фізичні навички, необхідні під час гри.
Не зайвим було нагадати тонкощі правил гри. В тренуванні брали участь фіналісти «Дворових Олімпійських ігор» з футболу.
«Частіше би проводилися у нас такі тренування. Я здобув для себе багато нового»,- зауважив учасник Ільїннов Олександр (12р.).
На завершення тренер зіграв зі своїми учнями, що дало змогу їм відчути себе справжніми спортсменами – футболістами.
Організаторами спортивних заходів на універсальних майданчиках є працівники КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спору Тернопільської міської ради.