Безчинство влади в Тернополі переходить всі допустимі межі. Люди повстали проти чергового секретного будівництва, що проходить прямісінько в підвалі їхнього житлового будинку.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Від дій власників цього приміщення вже постаждала кострукція будівлі – потріскали стіни, зрушився фундамент…Та, схоже, до проблем пересічних тернополян ані владі, ані міліції діла немає.
Громада вимагає встановити справедливість та відновити пошкоджену “хрущовку”…