Впродовж двох святкових днів 13 і 14 січня в Палаці культури і мистецтв «Березіль» відбулися новорічні вистави для дітей, які в народі називають «ялинка мера».
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Традиційно це свято для дітей творять діти. І цьогоріч у виставі за мотивами андерсенівської казки «Русалонька» на сцені було задіяно понад 300 юних учасників: аматорський ансамбль народного танцю «Сонечко» палацу культури «Березіль», зразковий ансамбль класичного танцю «Перлина» школи мистецтв, студія сучасного танцю «Стиль», ансамбль бального танцю «Альянс», зразковий аматорський театр пісні «Співограй» та учні тернопільської гірськолижної школи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири тисячі дітей в Тернополі запросили на «Ялинку міського голови»