Пропонуємо нашим читачам познайомитись ще з одним кандидатом у список “100 кращих тернополян”. Це активний тернополянин, підприємець, відомий у медійному середовищі розробник сайтів, волонтер Юрій Кулик
Перегляньте також:
- У Тернополі водій вантажівки наїхав на 47-річну жінку
- Культурна еліта України підтримала Тернопільський мистецький коледж імені Соломії Крушельницької
– Вашу кандидатуру було висунуто тернополянами до участі в громадському проекті-праймерізі «100 кращих тернополян». Чи знали Ви про це та чи очікували таку підтримку, адже до фінального голосування допущені лише ті, хто набрав п’ятдесят та більше висунень?
– Я не очікував, що потраплю у цей проект і не робив нічого для цього. Несподіванкою стало, що я пройшов у фінал.
– Яка Ваша думка в цілому про громадський проект «100 кращих тернополян»?
– Це щось нове, цікаве, такого у Тернополі ще не було.
– Ми намагаємось знайомити читачів з номінантами даного рейтингу і тому пропонуємо Вам трішки розповісти про себе. Який Ваш основний рід занять? Які інші сфери інтересів? Хто Ви за професією?
– Я приватний підприємець. Займаюся розробкою веб-сайтів, їх підтримкою, рекламою. Водночас я є волонтером у Логістичному центрі допомоги бійцям АТО.
– Яка Ваша думка про ситуацію в країні? Як вважаєте: країні та владі потрібен час на зміни та реформи, чи все ж при ефективному керівництві революція вже мала дати успішні результати?
– Можна багато чого говорити, очікувати, але найкраще діяти самому. Зокрема, з іншим ініціативними людьми об’єднуватися у громадські організації, спілки і працювати. Адже те, що декларує влада, це одне, а те, що вона робить – інше. Ми як активні громадяни мали б контролювати процес цих змін і прискорювати їх.
– Що думаєте про поточний стан справ у Тернополі? Якщо варто щось змінювати, то що саме?
– Хотілося б змінити багато. Найголовніше, свідомість тернополян, щоб вони зрозуміли, що можуть впливати і контролювати те, що відбувається в місті, входити в певні стандарти співпраці з владою, адже влада обрана громадянами і не для того, щоб вони, нібито, керували, а для того, щоб вона працювала на благо держави, міста та громади.
– Якби мали можливість звернутися до більшості тернополян, що б їм побажали чи запропонували?
– Активних дій! Разом ми сила!
Нагадаємо, що другий етап, власне голосування за поданих кандидатів, триває з 24 березня по 24 квітня 2015 року. Проголосувати можна письмово (заповнивши відповідний бюлетень у вуличних волонтерів), телефоном (зателефонувавши або надіславши sms) та на Інтернет-сайті. Голос можна віддати кільком кандидатам одночасно, але за одного і того ж кандидата – лише один раз.
4 травня заплановано оприлюднення результатів праймеріз – рейтинг «ТОП100» жителів міста, котрі користуються найбільшою підтримкою громади.
Сайт проекту – top100.te.ua