Саранчуківська громада першою на Тернопільщині підписала угоду з музеєм визвольної боротьби
- Опубліковано: Катерина Мороз
- —
- 13 Травня, 2026 о 16:08
13.05.2026
16:45:41
У Саранчуківській громаді підписали угоду про навчально-методичну та культурну співпрацю з Музеєс національно-визвольної боротьби Тернопільщини.
Громада стала першою на Тернопільщині, яка уклала таку угоду з музеєм. Співпраця спрямована на патріотичне виховання молоді, вивчення та популяризацію історії визвольної боротьби українського народу.
У межах партнерства планують спільно працювати над збереженням місцевої історичної спадщини, організацією виставок, просвітницьких заходів та екскурсій, а також обмінюватися архівними матеріалами й документами, пов’язаними з боротьбою за незалежність України.
У громаді наголошують, що така співпраця є важливим кроком для збереження історичної пам’яті та вшанування тих, хто боровся і продовжує боротися за свободу України.
16:22, 13 Травня, 2026
18:12, 19 Квітня, 2026
00:10, 13 Квітня, 2026