Вчора, 10 червня, сотні жителів Великогаївської об’єднаної територіальної громади прийшли вшанувати пам’ять загиблого бійця АТО Юречко Миколи. Починаючи з Великих Гаїв і аж до села Застав`є в кожному селі зупинялись, відправляли молебен священики сіл громади.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Сам загиблий народився 18 грудня 1974 року в селі Застав`є, проживав разом із матір’ю та братом, вчився і закінчив Баворівську ЗОШ I-IIIступенів, неодружений, працював у ФГ «Бучинський», мобілізований 6 хвилею мобілізації в 2015 році.
Похорон відбудеться сьогодні, 11.06.2016 року, о 12:00 в селі Застав`є.