Порядок сплати податку з доходів найманих працівників – тема чергового телефонного сеансу «Гаряча лінія» Тернопільської об’єднаної ДПІ, що відбудеться у вівторок, 29 вересня, з 15:00 до 16:00 год.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
На запитання зацікавлених відповідатиме начальник відділу контрольно – перевірочної роботи юридичних осіб управління доходів і зборів з фізичних осіб Роман Антонович Каліщук за телефоном: 43-46-46.
Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ
ГУ ДФС у Тернопільській області