Розслідування з приводу тиску на журналіста досі триває. Саме через це представники ЗМІ та інші небайдужі тернополяни прийшли під стіни обласної міліції.
Нагадаємо, журналіст Інтернет-газети «Доба» Назарій Наджога повідомив міліції, що його незаконно утримував голова громадської організації «Комітет із боротьби з організованою злочинністю та корупцією». Останньому, за словами журналіста, не сподобалася стаття, де Назарій розкрив дані про судимість керівника організації та інші факти його незаконної діяльності. На підставі заяви Назарія відкрито кримінальне провадження за статтею 171 частина 2 Кримінального кодексу – «переслідування, перешкоджання законній журналістській діяльності», а також за статтею 146 частина 1 – «незаконне позбавлення волі особи».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Журналіст – Вікторія Суздалєва, камера – Роман Федчина, відеомонтаж – Віталій Цицура.
Тернопільський Медіа Центр. 4 грудня 2014 року.