Розгул стихії на Західній Україні: загиблий, постраждалі та зруйновані будинки, опубліковані (Відео)

Опубліковано:
22 Червня, 2016 о 08:53

У Глибоцькому районі Буковини від шквального вітру постраждало відразу кілька сіл. Тільки в одному з них – Кам’янці – ураган пошкодив дахи понад 130 будинках, близько десятка з них взагалі залишилися без крівлі, зірвало дах і на школі. Повалені сотні дерев, пошкоджені лінії електропередач, побило овочі.

 

Місцеві кажуть – ураган налетів миттєво вночі і тривав всього близько півгодини, проте завдав чималої шкоди. Наслідки негоди з самого ранку ліквідують рятувальники і комунальники.

 

У селі Малі Заліщики Бучацького району Тернопільщини злива з градом знищив весь урожай. Місцями шар льоду, який насипало з неба, досягав більше 10 сантиметрів. Деякі градини були завбільшки з куряче яйце.

 

Негода вирувала менше години, злива супроводжував сильний вітер. За цей час до землі прибило всі рослини на городах і посіви на полях.

 

На Західній Україні і на завтра синоптики оголосили штормове попередження.

 

 

Відзначимо, також потужний град завдав великої шкоди в навколишніх селах, зокрема, в Теково та Королево.

 

 

Місцеві скаржаться, що крижаний дощ, який тривав близько 15 хвилин, побив сотні дахів, вікон, а також скло в автомобілях. “У нас (і не тільки) – дах, як решето. Дірки розміром з кулак”, – написав житель Виноградова Юрій.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Дарця Веретюк
12:43, 6 Серпня, 2026

Дарця Веретюк: «Пантеон Героїв у Тернополі став початком нової культури військової пам’яті в Україні»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: