На Тернопільщині цього року планують відремонтувати 10 будинків культури за кошти Державного фонду регіонального розвитку.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«Наша мета – щоб у 26 об`єднаних територіальних громадах функціонували ЦНАПи, пожежні частини, поліцейські станції, фельдшерсько-акушерсько пункти та сучасні будинки культури, – зазначив голова ОДА Степан Барна. – Адже суть реформи – щоб люди отримували якісні послуги на місцях. Саме тому ми плануємо проводити капітальний та частковий ремонт у закладах культури краю. Крім коштів Державного фонду регіонального розвитку будемо залучати фінанси місцевих бюджетів та спонсорів».