Росіяни готуються застосувати на Донбасі "психічну зброю", – прес-офіцер

Опубліковано:
19 Квітня, 2016 о 21:25

Бойовики планують застосувати проти українських військовиків у районі Ясинуватої та донецького аеропорту тактику психологічного впливу. Про це в ефірі телеканалу 112 Україна повідомив прес-офіцер сектору “Донецьк” Владислав Волошин.

 



“Є дані нашої розвідки, що бойовики почнуть застосовувати нову тактику – так званого психологічного впливу – в районі Ясинуватої, а також біля позицій наших військовослужбовців, які перебувають біля донецького аеропорту. Бойовики планують встановити потужні гучномовці, через які намагатимуться впливати на місцеве населення та на українських бійців”, – зазначив він.

 

За словами Волошина, наразі ситуація на донецькому напрямку дещо спокійніша. “Ми пояснюємо це тим, що сьогодні і позавчора досить ретельно працює місія ОБСЄ. Тому бойовики зменшили обстріли. Окрім того, місія встановлює веб-камери для фіксування порушень мінських домовленостей. Це також впливає на ситуацію”, – зазначив він.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
«Яма»
11:24, 9 Лютого, 2026

Я вoюю, щoб мoя oнучка рoсла під мирним небoм, – гoлoвний сержант 50 oкремoї артилерійськoї бригади з Тернoпoля

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: