Резервуари для питної води митимуть ще до 8 жовтня
- Опубліковано: Тернопільські новини
- —
- 5 Жовтня, 2015 о 07:53
Ще до 8 жовтня триватиме механічна очистка, промивання та дезінфекція резервуарів чистої води на водопровідних насосних станціях «Верхньо-Івачівського» і «Тернопільського» водозаборів, а також на водопровідній насосній станції №4, що розташована на вулиці 15 Квітня.
У зв’язку з виконанням цих робіт, зазначають у КП “Тернопільводоканал”, можливе локальне тимчасове погіршення якості питної води за органолептичними показниками (запах та прозорість). У таких випадках воду рекомендується відстояти та прокип’ятити.
Механічна очистка, промивання та дезінфекція резервуарів чистої води на водопровідних насосних станціях КП «Тернопільводоканал» здійснюються традиційно двічі на рік. Їхня мета — забезпечення якісного водопостачання споживачів.
22:13, 25 Жовтня, 2025
21:13, 19 Жовтня, 2025
22:28, 15 Жовтня, 2025