Raybird допомагає тернопільським артилеристам виявляти ворога в глибокому тилу

Опубліковано:
14 Травня, 2026 о 06:12

У 44 окрема артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола розповіли про роботу сучасних безпілотних комплексів, які використовують військові для ведення артилерійської розвідки.

Raybird

Серед техніки, яка перебуває на озброєнні бригади, – український розвідувальний безпілотний комплекс ACS-3 Raybird. Дрон здатний годинами перебувати у повітрі та проводити розвідку глибоко в тилу противника.

У бригаді зазначають, що завдяки професійній роботі пілотів, якісній стабілізації та потужній оптиці безпілотник точно виявляє цілі та допомагає коригувати вогневе ураження.

RaybirdВійськові наголошують: сучасні технології та досвід операторів дозволяють ефективно контролювати ситуацію на передовій, а ворог не має шансів залишитися непоміченим.

Raybird Raybird Raybird Raybird

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Raybird, #артилеристи, #Тернопільські артилеристи
Статті
Інтерв'ю
розмова з Анною Тарасенко
15:29, 6 Червня, 2026

“Він на фронті захищає країну”: історія дружини Героя в проєкті “Такі часи”

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: