"У своєму матеріалі ми нічого не стверджували і злочинцем нікого не робили…" – TeNews

Опубліковано:
23 Червня, 2015 о 14:17

Чималий резонанс викликала наша публікація про те, що т. в. о. заступника голови ОДА Іван Бабійчук отримував хабарі в розмірі 200 дол. США. Після оприлюдення цього матеріалу сайт навіть піддавався ддос-атакам, що суттєво вплинуло на його роботу.

 У соцмережах також активно обговорювалася тема інших нібито «хабарів», які пов’язують з прізвищем Бабійчука, зокрема за можливість отримати посаду.

 

З власних джерел нам стало відомо, що голова ОДА своїм розпорядженням створив комісію для службової перевірки та усунув Бабійчука від виконання посадових обов’язків.

 

Зі свого боку наголошуємо на тому, що в попередньому матеріалі ми нічого не стверджували і злочинцем нікого не робили. Ми висловили припущення на основі того, які чутки ходять обласною адміністрацією.

 

А стало нам відомо про це на основі листа, який надійшов з чергової анонімної електронної скриньки. Саме його ми й опублікували.

 

Важливим елементом демократії та відкритості суспільства є реакція влади на критичну публікацію. Тому ми повністю підтримуємо в діях голову ОДА Степана Барну та вважаємо його рішення про перевірку викладених фактів єдино правильним. Ми як громадяни, котрі хочуть жити не лише по-новому, а й чесно, тільки радітимемо, якщо факти не підтвердяться.

 

Хоча перевірку, вважаємо, треба проводити за всіма фактами, які викладено у відкритому доступі та стосуються пана Бабійчука.

 

Готові оприлюднити інформацію про проведену перевірку та коментар Івана Бабійчука з приводу порушуваних питань.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: