Як ми вже повідомляли раніше, Центральна виборча комісія сформувала склад територіальних виборчих комісій, зокрема й у Тернопільській області.
У Тернопільському міському виборчкомі від Радикальної партії України членом обрано Паразінську Любов Олексіївну, яка виявилась дружиною головного тернопільського комуніста Василя Паразінського.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Нагадаємо, що під керівництвом Паразінського декілька років підряд відбувалися провокації та масові сутички у Старому парку при покладанні квітів з нагоди 9 травня. Незначну когорту комуністів (в т.ч. привезених з сусідніх областей) посилено охороняла міліція. Після повалення режиму Януковича, Паразінський зменшив свою політичні активність.