У Тернопільській області правоохоронці розслідують випадок можливого шахрайства, жертвою якого став військовослужбовець. Про це повідомили на сторінці Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. За попередньою інформацією, мешканець Тернополя передав своє авто знайомому з Теребовлі з проханням допомогти його продати. Отримані кошти військовий планував використати для придбання іншого транспортного засобу — більш надійного для виконання завдань на передовій.
Однак, як з’ясувалося, автомобіль був проданий, але грошей власник не отримав. Про факт продажу він дізнався випадково — побачив оголошення про реалізацію власної машини, розміщене іншою особою. У поліції зазначають, що фігурант справи — 21-річний житель Теребовлі — не передав військовому жодних коштів, виручених з продажу транспортного засобу.
Перегляньте також:
- Телефон «на хвилинку» обернувся шахрайством: як у Тернополі працюють старі схеми аферистів
- Любовна пастка: поліцейські встановлюють шахрая, який ошукав іноземку на 37 тисяч євро
Слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Наразі вирішується питання щодо повідомлення особі про підозру.
Розслідування триває.
Раніше ми розповідали, що на Тернопільщині підозрюють чоловіка у смертельному побиті дружини: без мами залишилося 5 дітей.
На Тернопільщині підозрюють чоловіка у смертельному побиті дружини: без мами залишилося 5 дітей