Представники Шумська і Олешківців Херсонської області підписали меморандум про співпрацю
Шумська міська рада Тернопільської області та Олешківська міська військова адміністрація Херсонського району уклали меморандум про співпрацю Зробили 1 жовтня у селі Антонівці, під час відзначення Дня захисників та захисниць та річниці створення УПА.
Під час підписання меморандуму, сторони домовилися про декілька напрямків співпраці, основний з яких – підтримка Херсонщини.
«Після підписання меморандуму сторони обмінялися подарунками між очільниками громад, це було зворушливим моментом, що підкреслив єдність і солідарність українців з різних областей у боротьбі за спільне майбутнє. Шумська громада обіцяє, що після визволення Олешків отриманий банер в подарунок розгорнемо на площі в центрі міста. Для нас це велика честь – бути частиною історії вашої громади», – написали на сторінці Шумської міської ради у мережі Facebook.
Останні новини:
- На Тернопільщині готують школи до навчального року: безкоштовні обіди матиме кожен учень
- Батьки випускників у Копичинцях пояснили скандал навколо пісні на випускному
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі