Від псевдо банківського працівника потерпіла 23-річна жителька Гусятина. Через свою довірливість дівчина втратила понад чотири тисячі гривень.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Схема, за якою ошукали потерпілу, стандартна. До неї на мобільний зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником банку. Cпіврозмовник повідомив, що останнім часом почастішали крадіжки грошей з «електронних гаманців» їхніх клієнтів, тому жінці потрібно підтвердити, що саме вона є власницею банківської картки. Також, за словами незнайомця, їй необхідно по-новому активізувати свої дані.
«Працівник банку» попросив дівчину продиктувати йому номер картки, інші персональні дані, а також код, який надійшов на мобільний телефон. Потерпіла виконала усі вказівки незнайомця. Вже за декілька хвилин на її мобільний телефон знову надійшла смс-ка. Її зміст приголомшив: з рахунку зняли понад чотири тисячі гривень.
Міліціонери розшукують шахрая, і вкотре радять громадянам бути обережними. Нікому не повідомляйте номер своєї картки та інші персональні дані, а ще краще взагалі не ведіть жодних розмов по телефону з незнайомцями, які представляються працівниками банку. Уважно читайте зміст смс-повідомлень, які надходять вам на мобільник. Якщо у вас виникли підозри щодо неправомірних дій співробітників фінустанови, то краще навідайтеся до найближчого відділення вашого банку.