Під час проведення запланованих заходів з протидії нелегальній міграції, посадові особи міграційної служби на центральному ринку Тернополя виявили нелегального мігранта.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
З’ясувалося, 23-річний порушник – уродженець Узбекистану. Молодий чоловік перетнув кордон України законно, але термін його перебування, відповідно до угоди між Україною та Узбекистаном про безвізовий в’їзд, був обмежений 90 днями. Вимогою законодавства іноземець знехтував, а відтак перейшов у статус нелегального мігранта. – повідомляє Досьє 102.
Щодо порушника працівники міграційної служби прийняли рішення про примусове повернення. Але й після цього іноземець залишився в Україні. Зваживши на це, Управління міграційної служби звернулося у Тернопільський міськрайонний суд із позовом про його примусове видворення.
Зрештою, виконуючи рішення суду, співробітники сектору з організацій запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення обласного Управління міграційної служби супроводили порушника до столичного аеропорту, звідки він вилетів на батьківщину.