Поїздки по засніжених дорогах: поліцейські нагадують правила безпечного водіння
Поліцейські Тернопільщини звертають увагу водіїв на те, що через ускладнення погодних умов, варто бути більш обережними на дорогах. Правоохоронці закликають дотримуватися правил безпеки дорожнього руху:
«На Тернопільщині випав перший сніг, а це означає, що водії повинні їздити лише на автомобілях із зимовими шинами. Змініть шини на зимову гуму та переконайтесь, що шини мають достатню глибину протектора. Враховуйте стан дорожнього покриття. Уникайте в ожеледицю різких маневрів, що може спричинити дорожньо-транспортні пригоди. Дотримуйтесь безпечної швидкості та дистанції аби мати можливість вчасно затормозити у разі виникнення аварійної ситуації», – кажуть поліцейські.
Також правоохоронці розповіли, як пішоходам під час ожеледиці і снігопадів подбати про свою безпеку:
«Не вибігайте на проїзну частину. Під час перетину вулиці переконайтеся, що це безпечно. Використовуйте світловідбиваючі елементи аби бути видимими у темну пору доби. У разі необхідності телефонуйте на лінію «102», – розповіли поліцейські
Останні новини:
- Частині закладів харчування у Тернополі дозволили працювати вночі
- У міськраді прокоментували підозру колишньому посадовцю через земельні ділянки
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр