Протягом трьох днів у Тернополі проходитимуть Всеукраїнські велосипедні перегони імені Володимира Філіпенка. Взяли участь у ньому близько 200 спортсменів зі всієї України.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Сьогодні о 12:00 біля готелю «Тернопіль» проходили велоперегони по вулицях міста, де було перекрито рух транспорту. Спортсмени їздили по маршруту: старт – готель Тернопіль – вулиця Листопадова, – будинок побуту «Ромашка» – вулиця Замкова – фініш – готель «Тернопіль».
Переможців нагородили грамотами, медалями та призами.