Понад 100 тисяч гривень зібрали у Снігурівці на День молоді: що розігрували на благодійній лотереї
Однією з головних частин заходу став благодійний ярмарок. До нього долучилися жителі Снігурівки та навколишніх сіл: люди готували домашню випічку, допомагали з організацією та підтримували захід. Завдяки цьому вдалося зібрати 53 470 гривень.
Ще 47 800 гривень принесли від продажу лотів благодійної лотереї. Серед них був дрон-перехоплювач, який передав Вадим Кухарчук. Його придбали за 5 600 гривень.
До проведення лотереї долучилися місцеві господарства, які надали лоти:
- ПСП агрофірма «Горинь» — за бичка;
- ПСП агрофірма «Чайчинецька» — за свинку та овечку;
- ФГ «Імперія-13» — за мішок цукру;
- ПСП «Перемога» — за кукурудзу та борошно.
«Загалом під час ярмарку та лотереї вдалося зібрати 101 270 гривень. Це результат великої спільної роботи та доказ того, що наша громада вміє гуртуватися заради доброї справи», — повідомили на фейсбук-сторінці Борсуківської територіальної громади.
Організатори подякували всім, хто долучився до проведення заходу, — тим, хто готував смаколики, надавав лоти, купував їх, підтримував ярмарок та допомагав фінансово. Окремо відзначили Юрія Георгійовича Кравчука за фінансову підтримку проведення свята.
Завершилося святкування пінною вечіркою, яка подарувала дітям і молоді чимало позитивних емоцій.
Останні новини:
- У День міста в Тернополі вшанували військових новими зірками на «Алеї зірок»
- Продавали кратом по всій Україні: на Тернопільщині судитимуть сімох учасників групи
- Заліщицька громада втратила захисника Миколу Василика
- «Мені легше тут із побратимами»: боєць після СЗЧ повернувся до 93-ї бригади «Холодний Яр»