Повідомлення про те, що на вулиці Білецькій 31-річний чоловік хоче вкоротити собі віку, патрульним надійшло 18 червня, близько 20.00.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Коли інспектори приїхали на виклик, відібрали пояснення у заявника. Він розповів, що разом із перехожими, їм вдалося забрати самогубцю з петлі. Однак він втік. На місці події був сусід цього чоловіка. Він і розповів патрульним, де його можна знайти. Відтак скерував їх на вулицю Ділову.
Двері патрульним відчинила дружина і відразу провела на кухню. Чоловік якраз сидів за комп’ютером. На шиї виднівся слід від шнурка. Полісмени викликали швидку і його доправили на лікування до обласної психіатричної лікарні.