Таким чином правоохоронці знайомлять зі своєю роботою дітей. У Львові патрульні поліцейські зустрілися з дітьми у Центральній дитячій бібліотеці міста, аби розповісти, як копи можуть допомогти дітям.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Окрім пояснень, що до поліцейських можна звертатись, якщо дитина губиться на вулиці, або якщо її ображають, копи продемонстрували дітям і свої таланти. Зокрема, Мар’яна Захарчук під акомпанемент піаніно заспівала пісню “Я піду в далекі гори”. Також на зустрічі з дітьми поліцейські розповіли про ініціативу свого екс-начальника Зозулі – за невеличкі провинності читати перед особовим складом вірші.