Колишня польська біатлоністка, а тепер фотограф Домініка Цуда (Dominica Cuda) вирішила зібрати кошти на благодійність за допомогою «оголеного» календаря. У цьому їй допомогли відомі спортсменки, які погодилися сфотографуватися без одягу.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
У проекті взяли участь дев’ятикратна чемпіонка Польщі з веслування, чемпіонка і рекордсменка світу Ганна Вежбовська, бігунка Катажина Вольська, тенісист Домінік Крузель, каратистка Ольга Хмілєвська, спринтер Едіта Литвинюк, майстер акройоги (поєднання йоги та акробатики) Марта Вітецька, боєць ММА Марек Гуня та інші.