Відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації Степана Барни утворили постійно діючі мобільні групи для проведення перевірок перевізників, що надають послуги таксомоторним транспортом, повідомила прес-служба ТОДА.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Відтак, департаментом розвитку інфраструктури, транспорту та туризму обласної державної адміністрації спільно з представниками Державної автомобільної інспекції та Укртрансінспекції проведено перші перевірки якості надання послуг таксомоторним транспортом у місті Тернополі.
Такі перевірки будуть проводити регулярно у Тернополі та у районних центрах, зазначив директор департаменту Василь Ясіновський.