Планують тренування на випадок виникнення надзвичайних ситуацій
- Опубліковано: Олег Жак
- —
- 9 Жовтня, 2014 о 15:22
25.06.2026
06:21:03
10 жовтня у Тернополі проведуть тренування органів управління Тернопільської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту з виконання завдань у разі виникнення надзвичайних ситуацій і подій, характерних для осінньо-зимового періоду.
Розпочнуть тренування о 7.30 в управлінні з питань цивільного захисту населення ОДА (вул. Р. Барвінських,10). Засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбудеться о 10.00 в приміщенні облдержадміністрації (к. 323). О 10.30 організують виїзд на об’єкти, а саме: управління ДСНС в області, ВАТ «Тернопільобленерго, ДП «Тернопільський облавтодор» (виїзд із двору ОДА).
З детальним планом тренувань можна ознайомитись на сайті ОДА http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/event/detail/7957.htm
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026