У Тернополі слідчі поліції повідомили про підозру директору приватного проєктного товариства та заступнику директора комунального підприємства, який тимчасово виконував обов’язки керівника. За даними слідства, через їхні дії комунальне підприємство зазнало збитків майже на пів мільйона гривень.
Незаконну діяльність викрили співробітники Тернопільського райуправління поліції спільно з оперативниками СБУ під процесуальним керівництвом Тернопільської окружної прокуратури. Правоохоронці встановили, що директор проєктного товариства розробив вісім проєктно-кошторисних документацій щодо реконструкції систем електропостачання — зокрема, підключення дизель-генераторів до котелень у різних громадах області. Однак експертиза виявила, що проєкти не відповідали вимогам чинного законодавства. Попри це, посадовець комунального підприємства підписав договори на виконання робіт без необхідних позитивних експертних висновків.
Перегляньте також:
- На Тернопільщині керівника і бухгалтера комунального підприємства звинувачують у розтраті бюджетних 200 тис. грн
- На Тернопільщині на хабарі викрили депутатку, заступника міського голови, старосту села та директора підприємства
“Слідчі поліції повідомили обом фігурантам про підозру за ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років”, — повідомили у поліції.