Після 28 місяців полону додому повернувся військовий із Шумської громади
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 15 Травня, 2026 о 20:20
12.06.2026
04:35:59
Після 28 місяців полону додому повернувся житель Шумської громади — 30-річний Василь Ніколюк із села Залісці.
Про це повідомили у Шумській громаді.
“У грудні 2023 року військовослужбовець потрапив у полон, де його утримували на території Чечні. 24 квітня 2026 року Василя звільнили під час обміну полоненими, а після реабілітації він нарешті повернувся додому і зняв своє фото з Алеї Надії”, – йдеться у повідомленні.

Додому повернулися 205 українських захисників: перший етап обміну 1000 на 1000
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026