Підприємства Тернополя можуть отримати фінансування на реалізацію екологічних ідей

Опубліковано:
8 Травня, 2024

Європейський Союз (ЄС), Уряд Данії та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні у партнерстві з BOOST розпочинають прийом заявок на участь у Green Innovation Challenge —  акселераційній програмі, спрямованій на посилення економіки Тернополя.

Green Innovation Challenge відбувається у критичний час, коли українські міста страждають від вторгнення Російської Федерації в Україну. Економіка країни зазнала значного спаду, інвестиційний потенціал регіонів зменшується, а нові виклики з’являються щодня. У таких умовах Тернопіль шукає інноваційні рішення, щоб прокласти шлях до економічного відновлення та сталого розвитку, перейшовши до «зеленої економіки».Зелена економіка сприяє економічному зростанню та розвитку міст, забезпечуючи екологічну стійкість і соціальну справедливість. Вона передбачає скорочення викидів вуглецю, підвищення енергоефективності, просування відновлюваних джерел енергії та впровадження практики сталого виробництва і споживання.

Незважаючи на виклики, з якими він стикається, Тернопіль сповнений рішучості прийняти цю нову економічну модель і скористатися можливостями, які вона пропонує, для зростання і стійкості.

UNDP в Україні запрошує мікро-, малі та середні підприємства взяти участь у Green Innovation Challenge та запропонувати свої ідеї для трансформації економіки Тернополя.

Учасники та учасниці Green Innovation Challenge отримають менторську підтримку, бізнес-акселерацію, можливості для нетворкінгу, а також фінансову винагороду у розмірі 10 000 доларів США, щоб підтримати та втілити свою інноваційну ідею.

Читайте більше та подавайте заявку на участь у Green Innovation Challenge для міста Тернопіль за посиланням: https://boostimpact.org/challenges/green-innovation-challenge/

Green Innovation Challenge реалізується в межах ініціативи «Мери за економічне зростання», що фінансується ЄС та впроваджується UNDP.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Тернопільська газета
Теги: #сергій надал, #тернопільська міська рада, #ТМР
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: