Коридор, який веде до центральної міської бібліотеки (вул. Руська, 31) несподівано із занедбаного перетворився на вишуканий і затишний арт-хол (ідея О. Смика), куди направду хочеться повертатись знову і знову. І ось саме тут відбулось незвичне відкриття цьогорічного вже шостого бібліотечного фестивалю. Вишуканим доповненням до заходу став музичний супровід у виконанні учениці IV класу музичної школи №1 ім. Барвінського Анастасії Черняк (скрипка) та п’ятикласника цієї ж школи – Остапа Окоринського (флейта).
Перегляньте також:
- Як потрапити в екіпаж танка “Leopard”
- Керівник будівельної компанії «Креатор-Буд» Ігор Гуда взяв участь у Західноукраїнському бізнес-форумі
Відкрив урочисту подію очільник Тернопільської обласної організації НСПУ Олександр Смик. Від міського управління культури і мистецтв він висловив вдячність студентам-волонтерам Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу за сумлінне і творче художнє оформлення вуличних стін коридору і вручив кожному з них грамоти.
Невгамовна і креативна Світлана Козелко, директор комунальної установи «Тернопільська міська централізована бібліотечна система» каже, що від ідеї до втілення час був дуже стислим, і їм довелось працювати півтора тижні щодня й до ночі, гуртом. Отож старі стіни набули не лише нового вигляду, а й нового змісту, адже на них, окрім розкішних зображень улюблених куточків Тернополя та книжкових полиць, можна прочитати вислови відомих тернопільських письменників, які надихають на позитив: Лесі Романчук, Володимира Вихруща, Богдана Мельничука, Петра Сороки та Олега Германа.