Фактична передвиборча агітація міського голови свободівця Сергія Надала знову в центрі скандалу. Дівчинка, яка дякує за тристоронній годинник в центрі міста, виявилася далеко не простою студенткою. Інна Ткаченко працює в відділі комунікацій з громадськістю Тернопільськоі обласноі державноі адміністраціі. Працює вона там з часів свободівця О.Сиротюка, як і обидва її шефи: начальник відділу Андрій Сисюк та заступник начальника Володимир Бобко.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Обидвоє, до речі, є депутатами від ВО “Свобода”, а відділ фактично замінив собою колишнє управління внутрішньоі політики. До речі, перед виборами робота відділу вважатиметься надважливою, тому можна припустити, що свободівці там довго не затримаються. Особливо, якщо йдеться про згадувану в рекламі Інну Ткаченко, яка в робочий час на своіми постами у “Фейсбуці” активно вихваляє свободівця С.Надала.
Нагадаємо, що свободівці, які зараз мають найбільшу фракцію в обласній раді завалили реформу, ініційовану командою Президента, проте продовжують перебувати на державній службі. З посад пішли лише голови райдержадміністрацій і то лише після того, як про це сказав О.Сиротюк, пишучи заяву на звільнення з посади голови ОДА.