На благодійному аукціоні «Свій за свого», кошти від якого йдуть на допомогу українським військовим нещодавно продали незвичний лот – чашку лідера бойовиків Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), яка вціліла після відступу терористів зі Слов’янська.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Багато користувачів обурювались таким лотом на благодійному аукціоні. Однак покупець заплатив за лот 3100 гривень. Чашку знайшли військові, які звільнили Слов’янськ, а продати з аукціону її вирішив волонтер та воєнний капелан Олександр Філіппов.
З аукціону продають найрізноманітніші лоти – хенд-мейд вироби, прикраси з натурального каміння та бісеру, картини, ікони, іграшки, книги. Популярністю користаються вироби в національних – синьо-жовтих кольрах, вишиті речі. Зараз активно купують новорічні прикраси. «Хітом» продажів також став календар зі світлинами «кіборгів», які захищають донецький аеропорт.