Очільник Тернополя оглянув стан проведення ремонту тротуару на вулиці Миру

Опубліковано:
10 Червня, 2016 о 13:24

Під час традиційного ранкового об’їзду міста очільник Тернополя Сергій Надалоглянув стан ремонтів на масиві Дружба, де розпочався капітальний ремонт тротуару.

 

Роботи проводять на пішохідній ділянці від вул. Миру до вул. Гетьмана Пилипа Орлика та підпірної стінки.

 

 Там наразі встановлюють бордюри, влаштовують основу та покривають тротуар  бруківкою.

 

– Зранку побував на масиві «Дружба», де розпочались і ведуться роботи по капітальному ремонту тротуару. На даний час проводяться роботи по встановленню бордюрів, по облаштуванню основи та покриття тротуарів бруківкою. Також зараз тривають ремонтні роботи по облаштуванню тротуару на бульварі Шевченка. Загалом цього року ми плануємо відремонтувати тротуари на 16-ти вулицях, – зазначив Сергій Надал. 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Дарця Веретюк
12:43, 6 Серпня, 2026

Дарця Веретюк: «Пантеон Героїв у Тернополі став початком нової культури військової пам’яті в Україні»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: