Новий розрахунковий центр за спожитий природній газ відкрили у Тернополі (Відео)

Опубліковано:
1 Червня, 2016 о 15:23

Новий розрахунковий центр за спожитий природній газ відкрили у Тернополі. Одного такого центру, який працює на вулиці Шептицького 20, у нашому місті виявилося замало. Там у період сплати постійні і чималі черги. Здебільшого, це люди старшого віку, яким важко освоїти можливість подавати показники і платити за спожитий газ через інтернет, чим, до слова, вже користується чимало тернополян. Аби розвантажити черги і зробити оплату зручнішою для людей, дочірнє підприємство “Газпостач” “Тернопільміськгазу” з допомогою міської ради відкрили ще одне розрахункове відділення на вулиці Барвінських 4. Від сьогодні там уже готові приймати споживачів.

 Нове розрахункове відділення, де люди можуть подавати показники та платити за спожитий природний газ, відкрили у Тернополі. Тепер разом із розрахунковим центром на Шептицького, 20 працює і ще один – на вулиці Родини Барвінських, 4. Потреба у новому відділенні була очевидною, кажуть працівники ДП “Газпостач” ПАТ “Тернопільміськгаз” – адже коли приходить час розрахунків, у раніше єдиному центрі утворювалися черги. І це не єдине, на що скаржилися споживачі.

 

– Також були відповідні звернення споживачів щодо того, що деякі банки беруть комісію за те, що вони приймають платежі. Тому було прийнято рішення, безумовно, за сприянням Тернопільської міської ради, про те, щоб ми додатково відкрили ще один центр. Це дозволить нашим споживачам більш зручніше і більш оперативніше провести оплату за використаний природний газ, – розказує директор ДП “Газпостач” ПАТ “Тернопільміськгаз” Віталій Бобрівець.

 

На таку зручність тернополяни заслуговують, бо вони чи не найвідповідальніше в Україні ставляться до сплати за спожитий природний газ.

 

– Наприклад, Запорізька область, Харківська область – там відсоток сплати 50%, 60%. В нас цей відсоток майже 90%. Якщо врахувати фінансування пільг і субсидій, цей відсоток власне становить 100%. Тут треба віддати належне певній звичці наших тернополян, вихованню, менталітету, тернополяни не хочуть бути винними, – говорить заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

 

 

Додаткове розрахункове віділення на вулиці Родини Барвінських у Тернополі запрацювало з 30 травня. Водночас представники ДП “Газпостач” кажуть – ходити до каси аби заплатити за газ чи подати показники – стара практика і нині потрібна лише літнім людям, яким важко звикнути до інновацій. Нині усе це можна зробити зручно, надійно і без комісій через інтернет і чимало абонентів вже цим користуються.

 

– Абонентів, які подають показники через інтернет, які здійснюють оплату через інтернет, а також подають покази через банки, також користуючись послугами електронного зв’язку, в нас на сьогоднішній момент вже більше 40 тисяч, якщо взяти їх сукупність. Показники ці надзвичайно високі. Якщо брати по місту Тернополю і Тернопільському районі, 118 тисяч абонентів, то більше 40 тисяч абонентів вже користуються послугами електронного зв’язку – оплати і подачі показів через інтернет, – запевняє директор ДП “Газпостач” ПАТ “Тернопільміськгаз” Віталій Бобрівець.

 

– Вкотре хочу нагадати – oplata.te.ua, сайт, де ви, не виходячи з дому, можете отримати ті ж самі послуги без черг і без лишніх нервів. Мешканці можуть за допомогою інтернету, карточок Visa чи MasterCard провести оплату, передати покази лічильників і взнати взагалі все, що в них робиться з їх комунальними послугами, – каже розробник системи “Єдина квитанція” у Тернополі Михайло Шидлівський.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: