Новий прокурор каже, що займеться боротьбою з корупцією та сепаратизмом

Опубліковано:
2 Липня, 2015 о 08:22

Новопризначений обласний прокурор Олександр Мартинюк візьметься насамперед за боротьбу з корупцією, протидію сепаратизму. Також обіцяє максимально відкриту роботу обласної прокуратури, співпрацю з громадськими активістами та ЗМІ.

 Про це обласний прокурор повідомив сьогодні, 1 липня, під час його першої прес-конференції для ЗМІ Тернопільщини.  Призначення його на посаду обласного прокурора області відбулось 26 червня наказом Генерального прокурора України. Офіційне ж представлення колективу прокуратури провели у вівторок, 30 червня.

– У зв’язку з подіями, які відбуваються в державі, на перший план виносимо такі проблемні  питання – як протидія сепаратизму, – розповів він. –  Сьогодні йде масове ухилення від мобілізації, яка нам так необхідна  для обороноздатності країни. І відповідно найголовніша проблема, яка є нині в нас, корупція.  Тому особлива  увага моя буде звернута на протидію  корупції. 

Тож, якщо представники громадських організацій мають якісь відповідні повідомлення про вчинення злочинів, то новопризначений прокурор  готовий поспілкуватись з ними  у будь-який час.

Неодноразово  генпрокурор наголошує на тому, що вже необхідно завершити і поставити крапку у процесі перевірки і  покарання винних, які допустили порушення під час Революції Гідності, – каже Олександр Мартинюк. – Зокрема  про перешкоджання проведенню мирних акцій протесту. Тому сьогодні ще раз звертаюсь до преси і представників громадськості, якщо є якісь конкретні відомості про допущенні порушення, також будемо спілкуватись, приймати їх  і відповідно реагувати. Хочемо мати не якісь голослівні вияви недовіри до правоохоронців, а конкретні, підтверджені факти.

Окрім основних  напрямків, у яких збирається працювати прокурор, розповів він і про майбутню реорганізацію прокуратури. Так, за його словами, на Тернопільщині створять чотири нових місцевих прокуратури. 

-Ще два тижні – і вступить в  законну силу новий   Закон “Про прокуратуру”, – додає пан Мартинюк. –  Нас чекає серйозне реформування органів прокуратури.   Буде відбуватись докорінна зміна організаційної  складової  і взагалі всіє ї системи органів прокуратури. Зокрема, передбачається скорочення штату всіх працівників органів прокуратури – до 15 тисяч загалом по країні. 

 

Що ж стосується області, то тут місцеві  територіальні прокуратури будуть ліквідовані, натомість створять   чотири місцевих прокуратури – в Тернополі, Чорткові, Кременці і Теребовлі.

– Відповідно, працівники цих прокуратур будуть проходити відкритий конкурс, тестування і за його результатами, будуть через відповідну відкриту процедуру, призначені на посади прокурорів місцевих прокуратур, – зазначає Олександр Мартинюк. 

До слова,  незважаючи на нещодавнє призначення, в обласних ЗМІ вже з’явились матеріали про пана Мартинюка та корупцію. Як запевнив він журналістів, уся ця інформація –  не відповідає дійсності. Мовляв, з приводу  фактів, вказаних у  негативних матеріалах, що гуляють Інтернетом, проводили перевірку. Підтвердження вони не отримали.

 

 

Довідка: 
Народився 1977 року на Хмельниччині в селі Борисів Ізяславського району. Навчався в Ужгородському державному університеті  на юридичному факультеті. Також уже в період роботи в органах прокуратури закінчив Національну академію прокуратури з відзнакою. Обіймав посади прокурора Ізяславського району, Шепетівського міжрайонного прокурора і протягом  майже чотирьох років обіймав посаду прокурора міста Хмельницький. Вдалось попрацювати два місяці на посаді заступника прокурора Хмельницької області. За період роботи дисциплінарних стягнень не мав.   
За інформ. Олександра Мартинюка

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Анастасія Шмир
17:13, 15 Липня, 2024

“Хочу знайти свого чоловіка”, – дружини зниклого безвісти військового з Тернополя

Блоги

ТОП новини тернопільщини: