Захід сонця – одне з найчарівніших явищ природи. Найкраще його спостерігати влітку на відкритому просторі, там, де добре проглядається лінія горизонту. У Файному місті захід сонця не просто гарний, а чарівний, – пише Тернопільська липа!
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Чарівний захід сонця у Тернополі.
Автор фотосесії – Микола Бармак.