Одразу декілька фактів крадіжок взуття з одного з торгових центрів задокументували працівники Тернопільського відділу поліції. До них звернулась директор взуттєвого магазину. Його працівники крадіжку помітили не одразу. У коробках, де раніше лежали новенькі черевики вони побачили лише зрізані цінники.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Переглянувши відео із камер, слідчим вдалося зробити фото злодійки. Як їй вдалося винести декілька пар взуття, незважаючи на встановлені в крамниці системи захисту, – невідомо. Зараз правоохоронці розшукують підозрювану та звертаються усіх, хто бачив жінку на фото. Якщо вам щось відомо про місце її перебування, – прохання повідомити за номером телефону в Тернополі (0352)27-11-70 або 102 в будь-яке відділення поліції.