Вдень 19 червня полісмени зупини водія Лади за порушення ПДР. Це трапилося близько 16-ї години на вулиці Руській. 38-річний водій не відреагував на вимогу працівників патрульної поліції зупинитися, а почав втікати.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
У результаті небезпечних маневрів він заїхав у дерево. Охоронці порядку доправили його на освідування в обласний наркодиспансер. Алкотестер показав 1,76 проміле. На даного громадянина патрульні винесли відповідні адмінматеріали.