Повідомлення про підозрілу особу біля одного з кафе надійшло тернопільським патрульним. Прибувши на місце полісмени з’ясували, що хлопця уже два дні розшукують, пише “Тернопіль Наживо”.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Повідомлення надійшло патрульним ввечері 8 вересня. Як з’ясувалося, хлопцеві 23 роки і він перебуває на обліку у психіатричній лікарні. Мешкає у Хмельницькій області. Поспілкувавшись з його матір’ю телефоном дізналися, що вийшов з дому ще два дні тому і досі не повернувся.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Тернопільщині батько порізав сина
Поліцейські розшукали родича хлопця у Тернополі, який відвезе його додому на Хмельниччину.