У Тернополі стартував фестиваль “Файне місто”. Тернополяни і гості міста “гудітимуть” аж 4 дні. Окрім великої кількості музичних гуртів, на фестивалі є багато частуваннь.

 



Особливою популярністю користується ресторація екоїжі “Вареники тут”. Саме тут пропонують кілька видів вареників. А найцікавіші для гурманів будуть вареники-гриль. Окрім того, пропонують борщ з казана, ковбаски, овочі і барабольку-гриль, паніні, реберця і м’ясце з мангала та узвар і лимонад власного приготування.

 

Запрошує підприємець і громадський діяч Павло Бойко та підприємець Василь Недільський.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
«Яма»
11:24, 9 Лютого, 2026

Я вoюю, щoб мoя oнучка рoсла під мирним небoм, – гoлoвний сержант 50 oкремoї артилерійськoї бригади з Тернoпoля

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: