Колишнього народного депутата, свободівця Юрія Сиротюка за події біля Верховної Ради заарештували на 60 діб.
Перегляньте також:
- У Тернополі провели видовищні змагання з повітряної гімнастики
- На Курщині загинув молодий воїн з Тернопільщини Сергій Мельничок
Печерський районний суд Києва ввечері 11 вересня виніс рішення про арешт на два місяці екс-нардепа. Головуючий суддя Володимир Карабань задовольнив клопотання прокуратури в переповненому залі спецпризначенцями «Грифону» та «Титану», зазначають в прес-службі ВО «Свобода».
– Судове засідання щодо заступника Голови ВО “Свобода” завершилося взагалі абсурдно. Перед оголошенням рішення суддя вирушив у нарадчу кімнату, попросивши водночас усіх присутніх вийти із зали, “аби провітрити приміщення”. У той час, доки Юрій Сиротюк надворі спілкувався з родиною та друзями, які прийшли підтримати його, суддя забіг у судову кімнату, зачитав вирок про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою уподовж 60 діб та хутко залишив приміщення. Після того, як Юрій Сиротюк зайшов у залу, пресу та громадськість попросили вийти. Арештовувати націоналіста лишилося близько пів сотні спецпризначенців, – відмітили в політичній партії.
У «Свободі» також відзначають, що арешт Юрія Сиротюка є політичною розправою та будуть подавати апеляцію.
Нагадаємо, 31 серпня під час прийняття змін до Конституції України біля Верховної Ради сталися сутички. В результаті вибуху гранати від отриманих травм померло троє бійців Національної гвардії та в бійках понад сто чоловік було травмовано. Серед травмованих двоє правоохоронців з Тернопільщини.
Юрій Сиротюк – народний депутат VII-го скликання. У 1998 році закінчив з відзнакою Тернопільський державний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка. 31 серпня ВО «Свобода» та ще декілька політичних партій провели мітинг біля ВР. Агресивно налаштовані мітингувальники намагалися штурмувати парламент. Серед агресивно налаштованих людей перебував Юрій Сиротюк.
Генеральна прокуратура України розслідує події біля Верховної ради за кількома статтями Кримінального кодексу: вбивство або замах на вбивство співробітника правоохоронного органу при виконанні ним службових обов’язків, погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу, групове порушення громадського порядку, масові заворушення та терористичний акт.