“Посмотрите на лица и вы поймёте их ненависть к народу” – так цю світлину підписали і поширили просторами Інтернету.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Головний антигерой фотографії – нардеп з Тернопільщини, представник Блоку Петра Порошенка в парламенті Ігор Побер.
Жителі краю в соціальних мережах активно коментують пост. Пишуть, о їм соромно за такиого депутата. “Що ми хотіли від людей, які сиділи і тихенько спостерігали куди вітер подує під час революції гідності” – коментує світлину В’ячеслав Апостолюк.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тернопільський нардеп довго тренувався
для роботи в Верховній Раді (ВІДЕО)
Нагадаємо, фото було зрроблене 4 грудня, під час першої сутички у новообраній Верховній Раді. Як йдеться у повідомленні, Парасюк підійшов до місць депутатів із фракції БПП і почав висловлювати своє обурення з приводу голосування за постанову щодо керівництва комітетів. Що саме говорив новообраний депутат – невідомо, однак у відповідь деякі депутати із фракції БПП почали його штовхати.