В неділю, 29 травня, в Кременці похоронили вбитого днями раніше громадсько-політичного діяча Віталія ВАЩЕНКА. На цей же день влада запланувала провести День міста.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
“Місцеві корупціонери закатували великого українця, а у Кременці замість того, щоб оплакувати втрату – розважаються! Кременчани, я в шоці від вас! Ще ВІТАЛІЯ ВАЩЕНКА в могилу не опустили, а городяни вже гучно святкують День Міста! Це якась незрозуміла для мене річ! В голові не вкладається! В центрі міста співи і танці, на Боні (недалеко від хати вбитого) гучно лунає весела музика, ввечері там буде дискотека! Тільки варвари і манкурти здатні на таке блюзнірство!”, – пише в себе на сторінці у “Фейсбуці” голова первинної профспілкової організації «Трудова Солідарність» в КОГПА ім.Т.Шевченка Лідія Макаренко-Іванюта.